• Wystawa w Centrum Łowicka

• 17.10.2024
          • W najbliższą niedzielę o 16.00 zapraszamy na wernisaż i wspólne świętowanie, na wystawie prezentujemy szkolne prace plastyczne Zofii K., Zofii P., Wiktorii, Zuzanny, Tomka, Szymona, Jakuba F., Augustyna, Piotra, Stefana, Łukasza, Marianny, Krzysztofa.

• 14.10.2024
          • 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej! To święto nie tylko nauczycieli, ale też uczniów i wszystkich pracowników szkoły! Nauczycielom życzymy niekończących się pokładów kreatywności, cierpliwości i sił. Uczniom ciekawości świata, radości z nauki i dobrych wspomnień ze szkolnej ławki. Wszystkim pracownikom dużo satysfakcji!

• 22 urodziny Marianny

• 11.10.2024
          • Marianka skończyła 22 lata! Życzymy Jej samych pięknych dni, dużo zdrowia, pomyślności, wspaniałych przyjaciół. Wszystkiego najlepszego!!!

• Jesienne gotowanie

• 11.10.2024
          • Sezon dyniowy w pełni. Ostatnio klasa A Pdp sprawdziła, czym różnią się odmiany tej rośliny i co można z nich zrobić. Dziś upiekliśmy babeczki z dyni hokkaido.

• 12 urodziny Wojtka

• 07.10.2024
          • Kolejny tydzień rozpoczął się od imprezy urodzinowej w klasie C! Tym razem swoje 12- te urodziny obchodzi Wojtek! Życzymy Ci samych wspaniałości! Dużo radości, uśmiechu i spełnienia marzeń! 100 lat Wojtuś!

• 14 urodziny Jurka

• 04.10.2024
          • W październiku swoje urodziny obchodzi Jerzy, który w tym roku kończy 14 lat! Jurku! Życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze radosny, miej masę powodów do uśmiechu i niech Twoje marzenia się spełniają! 100 lat!

• Dzień Jabłka ciąg dalszy...

• 03.10.2024
          • Klasa B przedłużyła sobie Dzień Jabłka i upiekła ciasto z jabłkami! Mieliśmy pełne ręce roboty, ale ciasto wyszło pyszne! Zaprosiliśmy naszych przyjaciół z klasy A  i zjedliśmy je wspólnie!