• 16-te urodziny Augustyna

• 11.02.2024
          • Swoje 16- te urodziny obchodził ostatnio Augustyn! Tynku! Życzymy Ci spełnienia marzeń! Bądź szczęśliwy, radosny i zawsze uśmiechnięty! Żyj nam 100 lat!

• 14-te urodziny Mikołaja

• 11.02.2024
          • 8 lutego swoje 14-te urodziny obchodzi Mikołaj z klasy D! Tort był wyjątkowy, bo pączkowy! Była zabawa, tańce i upominki! Miki! Życzymy Ci dużo radości, zabawy, super prezentów i dobrych kolegów! Spełnienia marzeń!

• 14-te urodziny Kacpra

• 11.02.2024
          • W klasie E świętowaliśmy czternaste urodziny Kacpra. Naszemu jubilatowi życzymy codziennie stu powodów do radości, fajnych przygód i ciekawych podróży.

• Urodziny Zosi i Mateusza

• 11.02.2024
          • W piątek klasy A i B świętowały urodziny Zosi i Mateusza z klasy A. Śpiewaliśmy "Sto lat", składaliśmy życzenia, były prezenty i laurki a do tego pyszne torty i przekąski! Zosiu, Mateuszu, życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

• Dokarmiamy ptaki

• 11.02.2024
          • Klasa D codziennie przez okna ze swojej sali obserwuje ptaki, które odwiedzają nasz ogród. Chłopcy przygotowali dla nich pożywienie - połączyli ziarna słonecznika, siemię lniane, kaszę jaglaną i sezam. Mamy nadzieję, że sikorkom, wróblom i kosom posmakuje ta przekąska. Ale nie tylko ptaki dostały coś pysznego. Dziś na deser w klasie D były pyszne gofry! Tak pyszne, że szybko znikały z naszych talerzy i nie zdążyliśmy zrobić zdjęć…. #LaboratoriaPrzyszłości

• CSW „Duet- Pieśń z wszechświata”

• 11.02.2024
          • Klasa G wybrała się na wyjątkową wystawę do Zamku Ujazdowskiego @CSW „Duet- Pieśń z wszechświata”. Ta niezwykła uczta dla zmysłów była dla nas początkiem ciekawych rozmów o świecie

• Centrum Pieniądza

• 11.02.2024
          • W styczniowy piątek klasy PDP odwiedziły "Centrum Pieniądza". To bardzo ciekawe miejsce. Warto się tam wybrać i to nie raz!

• 11-te urodziny Lenki

• 11.02.2024
          • 8 stycznia świętowaliśmy 11-te urodziny Lenki! Kochana Lenko! Życzymy Ci uśmiechu, radości, zdrówka i wszystkiego o czym marzysz! Żyj nam 100 lat!

• 20 urodziny Zuzanny

• 07.01.2024
          • Zuzanna ma już 20 lat. W czwartek w szkole imprezowaliśmy z tej okazji. Były życzenia, prezenty, zabawy i tańce. Babcia Zuzki zrobiła ogromny, piękny i pyszny tort bezglutenowy! Zuziu, życzymy Ci z całego serca wszystkiego co najlepsze!

• Wesołych Świąt!

• 26.12.2023
          • Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć Wam najpiękniejsze życzenia! Niech ten niezwykły czas otuli każdego ciepłem, będzie wolny od trosk i zmartwień! Niech przyniesie radość i pokój, będzie czasem miłości, życzliwości i dobrych rozmów! A Nowy Rok niech przyniesie każdemu spełnienie marzeń i planów!

• Spotkanie integracyjne w SP nr 227

• 26.12.2023
          • We wtorek 12 grudnia, klasa A wzięła udział w świątecznym spotkaniu integracyjnym z uczniami z klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 227 im. Lotników Polskich. Na spotkaniu robiliśmy świąteczne zawieszki, lukrowaliśmy pierniki, bawiliśmy się i słuchaliśmy świątecznych piosenek. Dziękujemy za zaproszenie i miłe spotkanie

• Świąteczna wizyta

• 26.12.2023
          • Tuż przed Świętami odwiedzili nas Uczniowie ze Szkoła w Mysiadle! To nasza coroczna tradycja! Nie tylko wspólnie kolędowaliśmy, ale też rozpoznawaliśmy melodie, które przygrywał nam Bruno! Nie zabrakło zabawy w kalambury, których hasła nawiązywały do zbliżających się świąt! Nasza sala gimnastyczna na chwilę zamieniła się w fabrykę prezentów, a uczniowie stali się elfami! Na koniec wspólnie ubraliśmy choinkę, zjedliśmy poczęstunek i robiliśmy pamiątkowe zdjęcia w fotobudce!

• Nasza szkolna Wigilia

• 26.12.2023
          • W sobotę 16 grudnia odbyła się nasza szkolna Wigilia! To tradycja, która towarzyszy nam od wielu lat i wprowadza w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój W tym roku pani Maja z grupą teatralną naszej Placówki przygotowała "Opowieść wigilijną" Charlesa Dickensa. Był czas na życzenia i rozmowy, nie zabrakło świątecznych przysmaków i wspólnego kolędowania! Dziękujemy wszystkim, dzięki którym ten wieczór był tak wyjątkowy!

• 14.12.2023
          • 6 grudnia odwiedził nas Teatr Eden. Dostaliśmy mikołajkowe upominki i zrobiliśmy sobie zdjęcia z Mikołajem. Było super!

• Mikołajkowa pizza

• 13.12.2023
          • W piątek 6 grudnia klasę E odwiedziła mama Ani, pani Agnieszka. Wspólnie robiliśmy mikołajkową pizzę. Mama Ani przywiozła ze sobą termomix, który pomógł nam szybko przygotować ciasto na pizzę. To był bardzo fajny dzień.

• Urodziny Rafała z klasy B sp

• 13.12.2023
          • W klasie B SP odbyła się kolejna impreza. Rafał obchodził swoje 9 urodziny! Tym razem chcemy Wam pokazać jak bardzo zapracowany był Gospodarz przyjęcia, zanim przyszli goście...A potem już było Sto lat, życzenia, prezenty... Rafałku! wszystkiego najlepszego!