• Witajcie po wakacjach

• 01.09.2024
          • W naszej szkole 2 września o godzinie 9.00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy!

• I tydzień obozu w Stegnie

• 01.07.2024
          • Za nami pierwszy tydzień obozu w Stegnie! Każdy dzień zaczynamy gimnastyką i konkursem czystości. Gdy pogoda pozwala - chodzimy na plażę, kąpiemy się w morzu, gramy w piłkę, budujemy zamki z piasku. Wzięliśmy udział w warsztatach w Żuławskim Parku Historycznym i w prelekcji o bursztynach. W lesie budowaliśmy coś z niczego, a na otrzęsinach sprawdzaliśmy nasze pirackie umiejętności. Było też karaoke i konkurs "Tak to leciało". Poza tym chodzimy do kawiarni na lody i zakupy do sklepów, świętujemy urodziny i imieniny solenizantów. Tańczymy, spacerujemy, gramy i bawimy się! Nie ma nudy!

• Film "W głowie się nie mieści 2"

• 23.06.2024
          • Dziękujemy Disney Polska i Fundacji Artonomia za wspaniały dzień w kinie!

Uczniowie naszej szkoły mieli dzisiaj wyjątkową okazję obejrzeć film "W głowie się nie mieści 2" w przyjaznych warunkach sensorycznych. Bez reklam, z nieco ściszonym dźwiękiem i mniejszym kontrastem kolorów – wszystko, aby zapewnić komfort naszym uczniom. Przytulna sala kinowa była wyłącznie dla nas, a do tego każdy otrzymał popcorn i lemoniadę.

To był niezapomniany dzień pełen emocji i radości! Dziękujemy Fundacji Artonomia i Disney Polska za tę niezapomnianą przygodę!

#Współpraca #FundacjaArtonomia #DisneyPolska #WspaniałyDzień #Kino #SensoryFriendly #Wdzięczność

• Śpiewanki

• 23.06.2024
          • Ostatnie śpiewanki z panem Marcinem i panią Mają w tym roku! Na drugiej gitarze dzielnie wspierał nas jak zawsze Wojtuś T. Nie zabrakło piosenek pana Michała!

Na koniec okazało się, że starszy Wojtek pozazdrościł młodszemu imiennikowi!

• 17 urodziny Julii

• 20.06.2024
          • W tym tygodniu świętowaliśmy 17-te urodziny Julii!

Droga Juleczko życzymy Ci, żeby uśmiech zawsze gościł na Twojej twarzy, marzenia się spełniały, a szczęście nigdy Cię nie opuszczało!”

• 13 urodziny Janka

• 20.06.2024
          • Najlepsze życzenia składamy Jasiowi z klasy D, który za kilka dni będzie obchodził swoje 13-te urodziny, a już dziś świętował w gronie kolegów i koleżanek!

Kochany Jasiu! Życzymy Ci dużo zdrówka, wielu powodów do radości i uśmiechu! Niech zawsze otaczają Cię przyjaciele!

• 11 urodziny Agaty

• 20.06.2024
          • Swoje 11-te urodziny obchodziła ostatnio Agatka z klasy C!

Droga Agatko! Życzymy Ci dużo radości, uśmiechu, spełnienia marzeń i wspaniałych przyjaciół! Żyj nam 100 lat!

• Robimy maski!

• 20.06.2024
          • W poniedziałek odbyły się ostatnie zajęcia teatralne w tym roku szkolnym! W związku z tym przyjrzeliśmy się sztuce przygotowywania rekwizytu. Na warsztat poszły teatralne maski wykonane z gliny Za pomoc dziękujemy Pani Marcie i Pani Asi. I już teraz zapraszamy na spektakl placówkowego Teatru Tygrysy – "Bal u lalek", który odbędzie się 24 października 2024 r. o godz. 11 w Centrum Łowicka, a który nasi wspaniali Podopieczni przygotowują pod kierunkiem Pani Mai, Pana Marcina i Pana Grzegorza.

• 18 urodziny Kuby, Łukasza i Bartka

• 16.06.2024
          • Bartek, Łukasz i Kuba w tym roku kończą 18 lat! Niedawno odbyła się ich wspólna urodzinowa impreza. Były trzy torty, trzy prezenty, masa laurek i ogrom życzeń dla Chłopaków! Był też czas na dyskotekę, pizzę oraz pokaz zdjęć! Drodzy Panowie! Życzymy Wam radości, spełnienia marzeń i wszystkiego, co najpiękniejsze!

• Kopiec Powstania Warszawskiego

• 16.06.2024
          • Klasa A pdp poznała kolejne ciekawe miejsce w Warszawie. To Kopiec Powstania Warszawskiego, w niedawno zrewitalizowanym parku Akcji Burza na Czerniakowie. To była wspaniała wyprawa.

• Zielona szkoła w Lublinie dzień III

• 12.06.2024
          • W trzecim dniu zielonej szkoły byliśmy na kiermaszu rękodzieła, zwiedziliśmy zamek oraz zjedliśmy pyszne lody. Lublin żegnaliśmy z żalem. Mamy nadzieję, że jeszcze tam wrócimy!

• Zielona szkoła w Lublinie dzień II

• 12.06.2024
          • W drugim dniu naszej zielonej szkoły w Lublinie nauczyliśmy się piec cebularze, zwiedziliśmy starodawną aptekę, szukaliśmy koziołków i jedliśmy pyszne lody. Lublin jest wspaniały!

• Zielona szkoła w Łodzi dzień I

• 06.06.2024
          • Klasy E i F pozdrawiają z zielonej szkoły w Łodzi. Dużo się u nas dzieje. W środę byliśmy na ciekawych warsztatach "Sztuka animacji" w Muzeum Kinematografii, oglądaliśmy rośliny tropikalne w Palmiarnii, szukaliśmy też rzeźb bohaterów bajek. W czwartek pojechaliśmy do Orientarium oglądać kąpiące się słonie. Jeszcze trochę atrakcji przed nami...