• Moc Talentów 14.10.2023,17.00!

• 08.10.2023
          • Po raz drugi zostaliśmy zaproszeni do udziału w #moctalentow w #centrumlowicka Na wystawie będzie można zobaczyć niepowtarzalne malarstwo Wiktorii, Zofii, Stefana, Szymona, Jakuba, Kacpra i innych uczniów naszej szkoły. Gorąco zapraszamy, bądźcie z nami w sobotę 14.10.2023, start 17.00!

• Jeż, a może żółw?

• 04.10.2023
          • Jesienne inspiracje, dźwięki niecodzienne... Miało być tak: "A to jeż jak piłka, cały w burych szpilkach...", tymczasem niektórzy w naszych jeżach upatrują żółwi. A Ty jakie zwierzę widzisz?

Autorzy prac – Bartek K., Ada B., Kacper P., Kacper D., Witek S., p.Maja, Hania G., Zosia M., Jan N., Mikołaj P., p.Marcin

• Wystawa Placówki - jak było?

• 04.10.2023
          • Za nami wernisaż wychowanków i pedagogów Pozaszkolnej Placówki Specjalistycznej "Dać Szansę" STO nr 102 – "Kolaże: miasto/natura" w @PanDymińska na warszawskim Żoliborzu. Oto twórcza reinterpretacja rzeczywistości – tak, jak każdy z nas jej doświadcza. Nie zabrakło też wrażeń muzycznych! W tematycznym jamie wzięli udział wszyscy obecni Wystawa potrwa do 16.10, możliwość indywidualnego oprowadzania: mudo.musicdoc@gmail.com

• 14 urodziny Ignacego

• 29.09.2023
          • Kolejna imprezka urodzinowa. Sto lat śpiewaliśmy Ignacemu, który skończył 14 lat. Na stole królował tort bezowy i lody. Tort zrobiła siostra Ignacego, a my zrobiliśmy lody.

• 19 urodziny Mateusza

• 29.09.2023
          • Wczoraj świętowaliśmy 19 urodziny Mateusza. Było pięknie, pysznie i wesoło. Życzymy Ci Mateuszu spełnienia marzeń.

• Jesienne lampiony

• 29.09.2023
          • Zaczęła się jesień, dni robią się krótsze, a wieczory chłodne. Na szczęście podczas warsztatów wykonaliśmy piękne lampiony, które umilą nam jesienne wieczory.

• Podwójne urodziny

• 25.09.2023
          • Mamy w klasie podwójne urodziny! Tomek skończył 21 lat, a Szymon 22 lata! Naszym kochanym jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego!

• Zajęcia gospodarstwa domowego

• #LaboratoriaPrzyszlosci

Na zajęciach gospodarstwa domowego korzystamy ze sprzętów zakupionych w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości".

• Klasa E w Otrębusach

• 25.09.2023
          • Mieliśmy fajny poniedziałek 😀. Spędziliśmy go na wycieczce w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach.

• Tosty klasy F

• #LaboratoriaPrzyszlosci

Czas na drugie śniadanie. Uczniowie z klasy F przygotowali smakowite tosty.  W czasie pracy korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

• Alpaki znów na Głogowej

• 24.09.2023
          • Dzisiejsza wizyta alpak w naszej szkole to jak zawsze moc uśmiechów, przytulasów i radości, było super! Najmłodsze klasy zrobiły alpaki z tektury, też mięciutkie i miłe, zobaczcie

• Praktyki w Ogrodzie Jordanowskim

• 24.09.2023
          • Lubimy praktyki na świeżym powietrzu. Praca w ogrodzie to także widoczny efekt, co dodaje nam motywacji! Dzisiaj klasa APDP pracowała w Ogrodzie Jordanowskim na ul. Bytnara.

• Dzieje się w klasie C

• 24.09.2023
          • Zapraszamy na fotorelację do klasy C! Ciekawe doświadczenia rozbudzają naszą ciekawość, a spotkania z panią psycholog uczą uważnośc.

• 14 urodziny Ani i Wojtka z klasy E Sp

• 18.09.2023
          • W klasie E wspólnie świętowaliśmy czternaste urodziny Ani i Wojtka. Nasi czternastolatkowie urodzili się w lipcu, ale czekali z imprezką aż zacznie się szkoła, żeby wspólnie z kolegami z klasy obchodzić swoje święto.  Aniu i Wojtku, życzymy Wam spełnienia marzeń i wielu powodów do radości.