• Plastyczne przygotowania do święta szkoły

• 21.05.2023
          • Na szkolnej plastyce u pani Oli ostatnie szlify przed wystawą malarską. W gorącej atmosferze i promieniach słońca kończymy obrazy, które będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę. Nasze prace to kadry z podróży przez świat - zwierzęta, rośliny, tańczący ludzie, pejzaże. W pracowni plastycznej powstają też dekoracje do szkolnego przedstawienia. Zbudowaliśmy nawet ogromny indiański totem. Będzie się działo! Zapraszamy :)

• Teatr Eden "Arka Noego"

• 21.05.2023
          • W ubiegły piątek odwiedzili nas aktorzy z Teatru Eden. Tym razem przygotowali dla nas przestawienie pt.”Arka Noego”. Jak zawsze w ciekawy i zabawny sposób przybliżyli nam historię, opowiadali o dobru i złu oraz szacunku dla innych. Dziękujemy i czekamy na czerwcowe spotkanie

• Zielona szkoła klas A i B

• 21.05.2023
          • Na trzydniową Zieloną Szkołę wybrali się uczniowie z klas A i B! Dla niektórych wyjazd do Cyganowki był pierwszym bez rodziców! Wszyscy doskonale się bawili! Mogliśmy stać się na chwilę Indianami i poznawać ich zwyczaje, tworzyć pióropusze, budować tipi. Bawiliśmy się też w piratów! Łowiliśmy perły, atakowaliśmy statek, ćwiczyliśmy sprawność i zręczność pokonując tory przeszkód! W końcu spędzaliśmy czas w stajni, gdzie czyściliśmy konie, dbaliśmy o porzadek, przygotowywaliśmy konia do jazdy i próbowaliśmy jazdy w siodle! Było wspaniale 😊😊😊

• 19 urodziny Zosi

• 14.05.2023
          • Zosia skończyła 19 lat. W słoneczny majowy dzień świętowaliśmy w ogrodzie. Były życzenia, smakołyki i muzyka, a dokoła piękna wiosna. Zosiu życzymy ci radości i miłości!

• Alpaki ponownie na Głogowej

• 23.04.2023
          • W zeszłym tygodniu odwiedził nas wyjątkowy duet! Zawsze czekamy na odwiedziny Księcia i Hipisa - jest dużo uśmiechu, tulenia i dobrego humoru! Czekamy na kolejne spotkanie!

• Wizyta w szkole w Mysiadle

• 19.04.2023
          • W piątek 14 kwietnia klasy D i E wybrały się do zaprzyjaźnionej szkoły w Mysiadle. Do naszych przyjaciół pojechaliśmy komunikacją miejską. Podróż była najpierw tramwajem, później autobusem, a na koniec jeszcze 1,5 km spacerem, ale daliśmy radę. Z przystanku odebrała nas klasa "piąta" i zabrała do swojej szkoły. Poznaliśmy uczniów szkoły, którzy przygotowali dla nas plakaty powitalne, zwiedziliśmy klasy oraz podwórko szkolne. Wspólnie zjedliśmy śniadanie, pograliśmy w piłkę i posadziliśmy wiosenne kwiaty w donicach. To było super spotkanie! Teraz zapraszamy na Głogową!

• Życzenia Wielkanocne

• 16.04.2023
          • Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim Uczniom, Rodzicom i Przyjaciołom Szkoły i Placówki Dać Szansę składamy serdeczne życzenia! Czasu wypełnionego wiarą i nadzieją, a także zdrowia i pogody ducha w sercu oraz radości i rodzinnego ciepła!

• Szkolne Śniadanie Wielkanocne

• 16.04.2023
          • Jak co roku, zgodnie z naszą szkolną tradycją, w środę tuż przed świetami odbyło się śniadanie wielkanocne. Przygotowania trwały kilka dni. Uczniowie wraz z nauczycielami szykowali tradycyjne mazurki, sałatki, faszerowali jajka… A gdy w końcu nadeszła środa, przyszedł czas na składanie sobie serdecznych życzeń i wspólne świętowanie. Było pysznie! Wszystkim jeszcze raz życzymy Wesołego Alleluja, smacznego jajka i mokrego dyngusa.

• Sto lat Haniu!

• 16.04.2023
          • Z okazji Twoich 9- tych urodzin życzymy Ci radości, uśmiechu, wspaniałych przyjaciół i cudownych chwil w naszej szkole!

• Koszykówka

• 16.04.2023
          • Gra w koszykówkę to świetna sprawa! Nie tylko ćwiczymy naszą kondycję i sprawność ruchową, ale też rywalizujemy, a przy tym świetnie się bawimy!​​​​​​

• Muzeum Gazowni Warszawskiej

• 16.04.2023
          • W jeden z marcowych piątków klasy A, B, C PDP wybrały się do Muzeum Gazowni Warszawskiej. A tam? Mnóstwo ciekawych rzeczy! Warsztaty z luksografii! Tak Tak, jest takie coś! Sprawiliśmy także, że balon uniósł się do góry i dostarczyliśmy gaz do całej Warszawy! Oglądaliśmy także i włączaliśmy stare modele kuchenek i żelazko gazowe. Była nawet pralka na gaz! Dużo wiadomości i wrażeń!

• Polowanie na żaby

• 16.04.2023
          • Klasa A PDP na zajęciach rozwijających komunikowanie się polowała na żaby ukryte w różnych miejscach, w szkole- zobaczcie jak świetnie sobie poradzili!

• Wystawa niezwykła

• 16.04.2023
          • Byliśmy w Muzeum Karykatury. Ot, pomyślałby ktoś wycieczka jakich wiele… Ale to było coś więcej… Swoje prace wystawiała nasza absolwentka Ola Rogala. Pamiętamy, jak w szkole stawiała pierwsze kreski! A teraz? Artystka! Ola zaszczyciła nas swoją obecnością. Gratulujemy i życzymy Olci wielu pięknych prac i kolejnych wystaw!

• 24 urodziny Bazylego

• 16.04.2023
          • Niedawno obchodziliśmy urodziny Bazylego. Były słodkości, pyszny tort i fantastyczna zabawa.Bazyli życzymy Ci wszystkiego najlepszego, sukcesów, przyjaciół, samych pogodnych dni.