• Szkolne Śniadanie Wielkanocne

• 16.04.2023
          • Jak co roku, zgodnie z naszą szkolną tradycją, w środę tuż przed świetami odbyło się śniadanie wielkanocne. Przygotowania trwały kilka dni. Uczniowie wraz z nauczycielami szykowali tradycyjne mazurki, sałatki, faszerowali jajka… A gdy w końcu nadeszła środa, przyszedł czas na składanie sobie serdecznych życzeń i wspólne świętowanie. Było pysznie! Wszystkim jeszcze raz życzymy Wesołego Alleluja, smacznego jajka i mokrego dyngusa.

• Sto lat Haniu!

• 16.04.2023
          • Z okazji Twoich 9- tych urodzin życzymy Ci radości, uśmiechu, wspaniałych przyjaciół i cudownych chwil w naszej szkole!

• Koszykówka

• 16.04.2023
          • Gra w koszykówkę to świetna sprawa! Nie tylko ćwiczymy naszą kondycję i sprawność ruchową, ale też rywalizujemy, a przy tym świetnie się bawimy!​​​​​​

• Muzeum Gazowni Warszawskiej

• 16.04.2023
          • W jeden z marcowych piątków klasy A, B, C PDP wybrały się do Muzeum Gazowni Warszawskiej. A tam? Mnóstwo ciekawych rzeczy! Warsztaty z luksografii! Tak Tak, jest takie coś! Sprawiliśmy także, że balon uniósł się do góry i dostarczyliśmy gaz do całej Warszawy! Oglądaliśmy także i włączaliśmy stare modele kuchenek i żelazko gazowe. Była nawet pralka na gaz! Dużo wiadomości i wrażeń!

• Polowanie na żaby

• 16.04.2023
          • Klasa A PDP na zajęciach rozwijających komunikowanie się polowała na żaby ukryte w różnych miejscach, w szkole- zobaczcie jak świetnie sobie poradzili!

• Wystawa niezwykła

• 16.04.2023
          • Byliśmy w Muzeum Karykatury. Ot, pomyślałby ktoś wycieczka jakich wiele… Ale to było coś więcej… Swoje prace wystawiała nasza absolwentka Ola Rogala. Pamiętamy, jak w szkole stawiała pierwsze kreski! A teraz? Artystka! Ola zaszczyciła nas swoją obecnością. Gratulujemy i życzymy Olci wielu pięknych prac i kolejnych wystaw!

• 24 urodziny Bazylego

• 16.04.2023
          • Niedawno obchodziliśmy urodziny Bazylego. Były słodkości, pyszny tort i fantastyczna zabawa.Bazyli życzymy Ci wszystkiego najlepszego, sukcesów, przyjaciół, samych pogodnych dni.

• Rekolekcje wielkopostne

• 16.04.2023
          • 17 marca odbyły się rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy pani Ani – naszej katechetce, która je zorganizowała, księdzu Bartkowi za ciekawe kazanie, panu Bronkowi i Michałowi za muzyczną oprawę mszy oraz Piotrkowi i Wojtkowi, którzy byli ministrantami.

• 11-te urodziny Kubusia z klasy A

• 16.04.2023
          • Wczoraj świętowaliśmy 11-te urodziny Kubusia z klasy A! Był pyszny tort i życzenia, prezenty i dobra zabawa!Kubusiowi życzymy wszystkiego, co najlepsze! Dużo radości, przyjaciół, zdrówka i spełnienia marzeń!

• Spotkanie z Uczniami ze Szkoły Muzycznej nr 1

• 16.04.2023
          • Okres świąteczny zakończył się wspaniałym spotkaniem z Uczniami ze Szkoły Muzycznej nr 1 Przygotowali dla nas program artystyczny – wykonali kolędy przy akompaniamencie skrzypiec, ukulele, fletów i innych wspaniałych instrumentów! Trzy Królowe wykonały radosny taniec, nie zabrakło Poloneza i elementów tańca góralskiego! Nasi Uczniowie postanowili odwdzięczyć się tym, co lubimy najbardziej – muzyką, tańcem i uśmiechem! To było bardzo piękne spotkanie, które zakończyliśmy dyskoteką! Bardzo dziękujemy naszym Gościom oraz pani Magdzie Burek, która to spotkanie zorganizowała.

• 20 obóz zimowy

• 16.04.2023
          • To był 20 raz w historii szkoły Dać Szansę kiedy uczniowie pojechali na narty. W tym roku było 21 uczniów. Wszyscy opanowali samodzielne wjazdy orczykiem lub kanapą na szczyt, w lepszy lub słabszy sposób skręty w prawo i lewo, hamowanie. Wszyscy mieli świetną zabawę, radość, dużo świeżego powietrza i słońca.Mieliśmy dodatkowe atrakcje: opony na śnieżnym torze, pizzę w Karczmie góralskiej, odwiedziny dawnych uczniów naszej szkoły: Uli i Wiktora, wieczorki przy muzyce z Panem Michałem. Wyjazd był bardzo udany pod każdym względem. Uczniowie świetnie dawali sobie radę, robili wielkie postępy. Mieli wspaniałe, mądre, troskliwe wsparcie opiekunów. Górale przyjęli nas z uśmiechem i wielka życzliwością: w pensjonacie, w wypożyczalni sprzętu narciarskiego, na wyciągach, w karczmie, w transporcie. Dziękujemy!!!! Było cudownie, ale to już koniec :(Na szczęście za rok znów są narty, śnieg, nasza gotowość i zapał.

• Ale dzień!

• 06.03.2023
          • Z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy, klasy A,B, C PDP poszły do pizzerii. Czyż może być milszy ostatni dzień semestru pierwszego?! Pytanie retoryczne….

• Pomagamy ptakom

• 02.01.2023
          • Tym razem pomagamy ptakom! Klasa C PDP przygotowała pokarm i powiesiła w szkolnym ogrodzie! Jak   możecie  zauważyć - z naszej klasy mamy doskonały punkt obserwacyjny....

• Kolędowanie w Domu Lekarza Seniora

• 08.02.2023
          • W okresie świątecznym zawsze odwiedzamy Dom Lekarza Seniora, żeby wspólnie kolędować i dzielić się naszą radością z osobami starszymi. Julia, Maciej, Krzyś, Wiktoria i Bazyli zaprezentowali swoje umiejętności w grze na pianinie i wykonali znane kolędy oraz pastorałki. Postanowiliśmy urozmaicić występ dla Seniorów! I tak Szymon, Piotrek, Augustyn, Michał i Kuba zaprezentowali góralski taniec. Seniorzy podziękowali nam gromkimi oklaskami i zaprosili nas na przyszły rok!