• Kopiec Powstania Warszawskiego

• 16.06.2024
          • Klasa A pdp poznała kolejne ciekawe miejsce w Warszawie. To Kopiec Powstania Warszawskiego, w niedawno zrewitalizowanym parku Akcji Burza na Czerniakowie. To była wspaniała wyprawa.

• Zielona szkoła w Lublinie dzień III

• 12.06.2024
          • W trzecim dniu zielonej szkoły byliśmy na kiermaszu rękodzieła, zwiedziliśmy zamek oraz zjedliśmy pyszne lody. Lublin żegnaliśmy z żalem. Mamy nadzieję, że jeszcze tam wrócimy!

• Zielona szkoła w Lublinie dzień II

• 12.06.2024
          • W drugim dniu naszej zielonej szkoły w Lublinie nauczyliśmy się piec cebularze, zwiedziliśmy starodawną aptekę, szukaliśmy koziołków i jedliśmy pyszne lody. Lublin jest wspaniały!

• Zielona szkoła w Łodzi dzień I

• 06.06.2024
          • Klasy E i F pozdrawiają z zielonej szkoły w Łodzi. Dużo się u nas dzieje. W środę byliśmy na ciekawych warsztatach "Sztuka animacji" w Muzeum Kinematografii, oglądaliśmy rośliny tropikalne w Palmiarnii, szukaliśmy też rzeźb bohaterów bajek. W czwartek pojechaliśmy do Orientarium oglądać kąpiące się słonie. Jeszcze trochę atrakcji przed nami...

• Zielona szkoła w Lublinie dzień I

• 06.06.2024
          • Pozdrawiamy z pięknego Lublina. W środę zwiedzaliśmy Skansen Wsi Lubelskiej, spacerowaliśmy po Starówce i widzieliśmy magiczny pokaz fontann. To był wspaniały, pełen cudownych wrażeń dzień!

• Urodziny Wiktorii

• 06.06.2024
          • Wiktoria skończyła 20 lat!!! Wszystkiego najlepszego Wiki! Samych pięknych, radosnych dni. Sto lat!

• Klasa D w Pomiechówku

• 06.06.2024
          • Chłopcy z klasy D wybrali się dziś na wycieczkę do Pomiechówka! Wizyta w Parku „Dolina Wkry” i spacer w koronach drzew były wspaniałą przygodą i ciekawą lekcją przyrody! Jeszcze tu wrócimy!

• Warsztaty „Zielono mi…”

• 06.06.2024
          • Ostatnio w naszej szkole gościliśmy Wolontariuszy z Pekao TFI S.A., którzy przeprowadzili warsztaty „Zielono mi…”! Dziękujemy naszym Gościom oraz Fundacji Banku Pekao S.A., dzięki wsparciu której projekt został zrealizowany!

• Święto Szkoły

• 06.06.2024
          • Kolejne Święto Szkoły zapisujemy w naszej kronice! Bardzo cieszy nas tak liczna obecność Uczniów i Absolwentów z Rodzinami, byłych Nauczycieli oraz Gości z Domu Lekarza Seniora.

Po części oficjalnej nadszedł czas na przedstawienie, które w tym roku było zatytułowane: "Piosenka na każdy temat". Nie zdradzimy zbyt wiele szczegółów! Odwiedziła nas pewna znana jurorka talent show, która zaprosiła naszych uczniów do udziału w konkursie! Dzięki panu Michałowi mamy nie tylko Hymn Szkoły, ale też piosenkę o wiośnie, rodzinie, wycieczce.... i wiele więcej! Nic nas nie zaskoczy!

Po występie odbył się piknik, a na gości czekała moc atrakcji! Odbyła się wystawa pięknych obrazów i rękodzieła wykonanych przez naszych Uczniów. Był czas na odkrywanie nowych dźwięków i poznawanie instrumentów. Nie zabrakło zabaw ruchowych, malowania twarzy i studia tatuażu, a także strefy relaksu! Po tych wszystkich atrakcjach można było posilić się przy grillu lub poczęstować się czymś słodkim!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowania do tego wspaniałego dnia!

• 20 urodziny Zofii

• 12.05.2024
          • Zofia skończyła 20 lat. Dziś urządziliśmy imprezę urodzinową. Zaprosiliśmy dużo gości. Było ciasno, wesoło i smakowicie. Życzymy Zosi dużo radości i spełnienia marzeń

• Gramy!

• 12.05.2024
          • Gramy! Piłka nożna dla krasnoludków? Okazuje się, że niekoniecznie – uczymy się taktyki w placówkowej sali, a potem wychodzimy na boisko ;)

• Wystawa książek Disneya

• 14.04.2024
          • Klasa G lubi @Disneya nie od dzisiaj. W sali mamy specjalne miejsce na książki z różnych serii Disneya. Dlatego też nie mogliśmy sobie odmówić wyjścia wystawę @Disney w polskim wydaniu. Siedem epok. w Bibliotece na Koszykowej. Obejrzeliśmy naprawdę wyjątkowe egzemplarze! Najstarsze z nich wydane w 1939 roku. Dowiedzieliśmy się wielu niezwykłych faktów o naszych ulubionych historiach. W tym roku jubileusz obchodzą Kaczor Donald - ma już 90 lat i Król Lew, który skończył 30 lat!! W gablotach nie zabrakło też książki Wydawnictwo Olesiejuk „15 Uważnych opowieści”, której współautorką jest Pani Paulina Zawadzka. Po wystawie udaliśmy się do czytelni, obejrzeć i poczytać wybrane książki Disneya.